Hakkımızda - doğal taş ev ,doğal taş ev yapımı , doğal taş ev maliyeti,doğaltaş ev , taş ev yapımı

dogaltasev.com

SİZİN İÇİN TAŞ EVLER YAPIYORUZ

Deneyimli ekibimiz ve yılların verdiği tecrübemiz ile sizin istediğiniz mimaride doğal, dayanıklı, uzun ömürlü taş yapılar inşa ediyoruz. Sizin istediğiniz evin taş duvarlarını, iç ve dış mekan taş kaplamalarını, bahçe düzenlemelerini, çevre avlu duvarlarını, yürüyüş yollarını, istinat duvarlarını sizin düşlerinizdeki gibi yapıyoruz. Taş evler, taş villalar, taş duvarlar ve taş yapılar doğal görüntüsüyle ruhunuzu dinlendirirken, sizin ve gelecek nesilleriniz için yıllarca ayakta kalan sağlıklı yapılardır. Taş evler, taş villalar, taş duvarlar ve taş yapılar; bugünümüzün huzurlu, doğal, sağlıklı yuvaları, yarına bıraktığımız mirasımızdır.

Bizimle tanışıp hayalini kurduğu evi yapmamız için bizimle anlaşan müşterimiz Rasim Bey'in izni ile ona yaptığımız taş evi ve bizim hakkımızdaki düşüncelerini anlatan bize yolladığı teşekkür mektubunu paylaşmak istiyoruz.

 
 
 

Sevgili Abdullah Göksu;

Özellikle İzmir'in güzel ilçesi Foça'nın sahili boyunca görüp aşık olduğum yıllara meydan okuyan taş evlerinden sonra üzerine hayallerimi de katıp doğup büyüdüğüm dede mirası ata toprağına Çanakkale'nin Yenice İlçesi Davutköy Köyü'ne taş ev yapmaya karar verdim. Bunun için bölgenin taş ocaklarından ve değişik yerlerden topladığım taşları ve büyük kayaları benim için günlerce tek tek ellerinizle şekillendirerek bana hayalimdeki evi teslim ettiniz,

Sevgili Abdullah Göksu ve seninle birlikte çalışan güler yüzlü, özverili ve sorularıma bıkmadan cevap veren beni dinleyen sabırlı ekibinize anlayışınız ve hayalimdeki evi bana eksiksiz teslim ettiğiniz için gönülden teşekkür ediyorum, İyiki sizi tanımış ve sizinle çalışmışım, Saygı ve sevgilerimle..

Dr. Rasim Koca - İZMİR

 

 

TAŞ EV SAHİBİ OLMAK ARTIK SİZİN İÇİN ÇOK BASİT

Taş ev yapmak için artık taş aramanıza gerek yok. Taş temininde; varsa eski evinizdeki veya bölgenizdeki diğer eski, yıkık yapılardaki taşlardan ya da size yakın doğal ocaklardan hayalinizdeki taş evi yapmak için size yardım ediyoruz.

Afyon Büyükkalecik Belediyesinde Syn. Mehmet Kaynarca Bey’e  yaptığımız taş evde müşterimizin de isteği üzerine o bölgenin yöresel ve coğrafi özelliklerini de içeren bazıları orada daha önceki yapılarda kullanılmış bazılarını da bölgedeki diğer kaynaklardan temin ettiğimiz taşlardan oluşan evimizi teslim ettik. Bizim içinde çok keyifli ve güzel bir iş olduğu için kendisinin de rızasıyla fotoğraflarını yayınlıyoruz.

Mehmet Kaynarca - Afyon

 


 

 

 

 

Faaliyet alanlarımız ;

 

 

Doğal Taş Satış ve Uygulama Hizmetleri
Yer Döşeme
İstinat Duvarları ve Dış Cephe Kaplamaları
Taş Dekorasyon Yapımı
Park ve Bahçelerin Dekorasyonu
Otellerin İç ve Dış Mekanları
Villa ve Evlerin Cephe Kaplamaları
Bahçe ve Yer Döşemeleri
Yürüyüş Yolları
İç Mekan Kaplamaları ‘dır.

Hedefini yaşanılır bir dünya, tahrip olmamış ekolojik denge ve çevre hakkına saygı olarak belirleyen firmamız, ülkemizin adını dünyaya taşımaktan da gurur duyacaktır.Copyright © 2017 Doğal Taş Ev. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık