DOĞAL TAŞLAR İLE EV YAPIMI MALİYETİ - doğal taş ev ,doğal taş ev yapımı , doğal taş ev maliyeti,doğaltaş ev , taş ev yapımı
DOĞAL TAŞLAR İLE EV YAPIMI MALİYETİ

DOĞAL TAŞLAR İLE EV YAPIMI MALİYETİ

Admin Doğal Taş 7159 1 Yorum

Taş evler birçok açıdan tercih sebebidir. Ekolojik açıdan, sağlık açısından, maddi açıdan ve dahası da var. Çok sayıda mail ve telefon alıyoruz taş ev fiyatı ile ilgili. Türkiye’nin birçok yerinde doğal taşlar ile ev yapımı işimiz oldu. Eğer sizde ev yaptırma istiyorsanız bizi aramadan yada mail atmadan önce şunlara dikkat edin.

Öncelikle fiyat araştırması için mail atmamaya özen gösterin. Çünkü bu iş için fiyat teklifi hazırlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Gerçekten doğal taş ev sahibi olmak istiyorsanız birazdan vereceğim iletişim numaralarından bizlere ulaşıp birebir usta ve yetkili kişilerden bilgi almanız daha iyi olacaktır.

Evinizi yaptırmak istediğiniz alan kaç m2
Hangi ildesiniz
Taşı biz mi temin edeceğiz? Yoksa sadece usta mı istiyorsunuz
Projeniz hazır mı?
Usta için kalacak yer temin edebilir misiniz?
Anahtar teslim mi fiyat istiyorsunuz?
Yukarıdaki bilgiler ışığında sizlere ancak teklif hazırlanabilir. Fiyat teklifi istemeden önce görüp beğendiğiniz ve örnek aldığınız bir modeli bizlere göstermeniz çok daha yararlı olacaktır. Bizim sayısız uygulamalarımız var sizin örnek göstereceğiniz modellere karşılık gelecek uygulamalarımız ile sizlere daha kısa sürede yardımcı olabiliriz.

İletişim sayfamızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (1)


  • avatar

    NURULLAH ARDUÇ 8 ay önce

    Ankaradan yapmış olduğumuz bir müşterimizin görüşü Ankara İli Çamlıdere İlçesi Dağkuzören Köyünde yaptırdığımız taş ev hakkında, Özveri ile günlerce çalıştıkları için, evimizin daha güzel olması için bölgemizden elleriyle taş toplayıp işledikleri için, köyümüzdeki olumsuz koşulları(kalacak yer, çamur...gibi) bana yansıtmadıkları için, sürekli güleryüzle ve sabırla benimle muhabbet ettikleri için, sadece iş ve işveren ilişkisi değil bir arkadaş gibi davrandıkları için, en önemlisi söz verdikleri her şeyi hatta fazlasını bile eksiksiz teslim ettikleri ve beni kendi hemşehrilerimden daha çok düşündükleri bana daha çok yardımcı olmaya çalıştıkları için, başta Abdullah bey ve ekipine çok teşekkür ederim. Benden yana ne hakkım varsa helal olsun. Dileyen herkes 0544 335 88 47 nolu telefondan bana ulaşabilir ustalarımız hakkında istediğini sorabilir. Ankara'dan herkese selam ve saygılar. NURULLAH ARDUÇ TÜRKÇE ÖĞRETMENİ #ankara #çamlıdereyaylası #taşevYorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2017 Doğal Taş Ev. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık