DOĞAL TAŞLAR İLE EV YAPIMI MALİYETİ - doğal taş ev ,doğal taş ev yapımı , doğal taş ev maliyeti,doğaltaş ev , taş ev yapımı
DOĞAL TAŞLAR İLE EV YAPIMI MALİYETİ

DOĞAL TAŞLAR İLE EV YAPIMI MALİYETİ

Admin Doğal Taş 4211 1 Yorum

Taş evler birçok açıdan tercih sebebidir. Ekolojik açıdan, sağlık açısından, maddi açıdan ve dahası da var. Çok sayıda mail ve telefon alıyoruz taş ev fiyatı ile ilgili. Türkiye’nin birçok yerinde doğal taşlar ile ev yapımı işimiz oldu. Eğer sizde ev yaptırma istiyorsanız bizi aramadan yada mail atmadan önce şunlara dikkat edin.

Öncelikle fiyat araştırması için mail atmamaya özen gösterin. Çünkü bu iş için fiyat teklifi hazırlamak sanıldığı kadar kolay değildir. Gerçekten doğal taş ev sahibi olmak istiyorsanız birazdan vereceğim iletişim numaralarından bizlere ulaşıp birebir usta ve yetkili kişilerden bilgi almanız daha iyi olacaktır.

Evinizi yaptırmak istediğiniz alan kaç m2
Hangi ildesiniz
Taşı biz mi temin edeceğiz? Yoksa sadece usta mı istiyorsunuz
Projeniz hazır mı?
Usta için kalacak yer temin edebilir misiniz?
Anahtar teslim mi fiyat istiyorsunuz?
Yukarıdaki bilgiler ışığında sizlere ancak teklif hazırlanabilir. Fiyat teklifi istemeden önce görüp beğendiğiniz ve örnek aldığınız bir modeli bizlere göstermeniz çok daha yararlı olacaktır. Bizim sayısız uygulamalarımız var sizin örnek göstereceğiniz modellere karşılık gelecek uygulamalarımız ile sizlere daha kısa sürede yardımcı olabiliriz.

İletişim sayfamızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (1)


  • avatar

    Rasim koca 8 ay önce

    Özellikle İzmir'in güzel ilçesi Foça'nın sahili boyunca görüp aşık olduğum yıllara meydan okuyan taş evlerinden sonra üzerine hayallerimi de katıp doğup büyüdüğüm dede mirası ata toprağına Çanakkale'nin Yenice İlçesi Davutköy Köyü'ne taş ev yapmaya karar verdim. Bunun için bölgenin taş ocaklarından ve değişik yerlerden topladığım taşları ve büyük kayaları benim için günlerce tek tek ellerinizle şekillendirerek bana hayalimdeki evi teslim ettiniz, Sevgili Abdullah Göksu ve seninle birlikte çalışan güler yüzlü, özverili ve sorularıma bıkmadan cevap veren beni dinleyen sabırlı ekibinize anlayışınız ve hayalimdeki evi bana eksiksiz teslim ettiğiniz için gönülden teşekkür ediyorum, İyiki sizi tanımış ve sizinle çalışmışım, Saygı ve sevgilerimle. Ustalar ile ilgili daha detaylı bilgi isterseniz arayabilirsiniz. .05058346177Yorum Yaz


guvenlik


Copyright © 2017 Doğal Taş Ev. Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık