+90 537 815 48 87
info@dogaltasev.com


Benzersiz Güzellikleri Birlikte İnşaa Edelim

Usta Ellerin Maharetti İle Taşa Verilen Değerle Ortaya Çıkan Yapıtlar
Uzun  
Ömürlü Mutlu Mekanlara Dönüşen 
Bu Serüven 20 Yıllık Güçlü Deneyim İle 
Her Geçen Gün Daha Farklı Bir Boyutta Büyüyor. 

TAŞ EV SAHİBİ OLMAK ARTIK SİZİN İÇİN ÇOK BASİT

DOĞAL TAŞ EV

Taş ev yapmak için artık taş aramanıza gerek yok. Taş temininde; varsa eski evinizdeki veya bölgenizdeki diğer eski, yıkık yapılardaki taşlardan ya da size yakın doğal ocaklardan hayalinizdeki taş evi yapmak için size yardım ediyoruz.

Afyon Büyükkalecik Belediyesinde Syn. Mehmet Kaynarca Bey’e  yaptığımız taş evde müşterimizin de isteği üzerine o bölgenin yöresel ve coğrafi özelliklerini de içeren bazıları orada daha önceki yapılarda kullanılmış bazılarını da bölgedeki diğer kaynaklardan temin ettiğimiz taşlardan oluşan evimizi teslim ettik. Bizim içinde çok keyifli ve güzel bir iş olduğu için kendisinin de rızasıyla fotoğraflarını yayınlıyoruz.

Mehmet Kaynarca - Afyon

DOĞAL TAŞ YILLANDIKÇA GÜZELLEŞİR


Özellikle İzmir'in güzel ilçesi Foça'nın sahili boyunca görüp aşık olduğum yıllara meydan okuyan taş evlerinden sonra üzerine hayallerimi de katıp doğup büyüdüğüm dede mirası ata toprağına Çanakkale'nin Yenice İlçesi Davutköy Köyü'ne taş ev yapmaya karar verdim. Bunun için bölgenin taş ocaklarından ve değişik yerlerden topladığım taşları ve büyük kayaları benim için günlerce tek tek ellerinizle şekillendirerek bana hayalimdeki evi teslim ettiniz,

Sevgili Abdullah Göksu ve seninle birlikte çalışan güler yüzlü, özverili ve sorularıma bıkmadan cevap veren beni dinleyen sabırlı ekibinize anlayışınız ve hayalimdeki evi bana eksiksiz teslim ettiğiniz için gönülden teşekkür ediyorum, İyiki sizi tanımış ve sizinle çalışmışım, Saygı ve sevgilerimle..


Dr. Rasim Koca - İZMİR

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?

HER TÜRLÜ FİYAT , SORU ve TALEPLERİNİZİ  7 GÜN 24 SAAT BİZE YAZABİLİRSİNİZ 

BİZDEN HABERDAR OL

BİZİ TAKİP EDİN

Abdullah GÖKSU

+90 537 815 48 87

Cumhuriyet Mah.
Hamidiye Cad. No:75
Kepez / Çanakkale

info@dogaltasev.com